Polityka zwrotu

Nasza polityka zwrotu obejmuje 30 dni. Jeżeli minie 30 dni po zakupie naszego towaru, niestety nie możemy zaoferować tobie zwrotu lub wymiany towaru.

Żeby towar nadawał się do zwrotu nie może być naruszony, użyty oraz musi być w takiej samej kondycji w jakiej do ciebie dotarł. Musi również znajdować się w oryginalnym opakowaniu. Przy zwrocie towaru będziesz odpowiedzialny za koszty związane z przesyłką. Koszty związane z przysyłką są nie refundowane, w związku z tym kiedy dostaniesz zwrot pieniędzy, opłata za transport nie będzie uwzględniona w twoim zwrocie. Żeby dokonać zwrotu towaru prosimy o w-maila do naszego działu obsługi: info@x-gamer.com. Żeby zwrot był ważny wymagamy paragonu, lub potwierdzenia sprzedaży naszego produktu.

Wszystkie ceny w sklepie nie uwzględniają podatku, cła, opłat importowych bądź opłat celnych naliczanych przez twoje lokalne władze. Jako że polityka celna różni się miedzy państwami, nie możemy przewidzieć jakie będą opłaty przy transporcie nie jesteśmy odpowiedzialni za żadne opłaty związane z podatkiem, cłem, opłat importowych bądź opłat celnych nałożonych po dotarciu naszego produktu do twojego kraju.

Tuby: Kurier DHL 1-3 dni robocze
Szoty: Dostawa kurierem 2-4 dni robocze